Jesteś na metalex-goleniow.comtest 2

O nas

Firma METALEX Goleniów Sp. z o.o. (poprzednio Metalex s.c.) istnieje na rynku od 1986 roku. Od początku swojej działalności świadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem oraz wszelkiego rodzaju prace ślusarsko- spawalnicze. Zajmujemy się obróbką stali, stali nierdzewnej, metali kolorowych, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Wszystkie elementy wytwarzamy z wyjątkową precyzją korzystając z uniwersalnego i nowoczesnego parku maszynowego. Zaufanie Klientów jest dla nas powodem do dumy, a także motywacją do dalszej pracy i udoskonalania oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze świadczenia sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze cele jakościowe realizujemy poprzez nieustanne unowocześnianie parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zlecone nam usługi zostaną wykonane z największą precyzją i starannością. Stale wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, oferując solidną i terminową realizację zamówień oraz bardzo korzystne warunki ich realizacji. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy w zakresie produkcji jednostkowej oraz seryjnej.

Nasza polityka jakości jest ściśle związana z kapitałem ludzkim który jest jej podstawą. To właśnie zasoby ludzkie pełnią nadrzędną rolę przy obsłudze maszyn, kontroli jakości, wzbogacaniu i uzupełnianiu procesu produkcyjnego, generowaniu pomysłów, czy wreszcie w kontaktach między firmą a klientem. Pielęgnowanie takich cech jak kompetencja, pomysłowość, pracowitość, uczciwość czy profesjonalne i życzliwe podejście do klienta stało się naszą wizytówką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także w wyniku wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów, wypracowaliśmy własny system zapewnienia jakości oparty o świadomość każdego pracownika co do jego roli w zakresie utrzymania jakości produktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Firma "METALEX Goleniów Sp. z o.o. (poprzednio Metalex s.c.) zrealizowała projekt inwestycyjny współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Rozbudowa zasobów produkcyjnych firmy Metalex S.C. w Goleniowie w celu rozwoju działalności i usprawnienia procesu produkcyjno-usługowego. Nr. Umowy: UDA-RPZP.01.01.02-32-137/09-00 Realizacja projektu umożliwiła rozszerzenie oferty o nowe produkty i usługi, w szczególności:

1. Elementy ślusarki budowlanej, w tym: balustrady, schody, poręcze, blaszane elementy elewacji, bramy i ogrodzenia z elementami bruzdowymi.

2. Nietypowe elementy konstrukcji stalowych, takich jak: słupki, okapy, daszki, osłony, kosze, rynny zsypowe, barierki, z blach i kształtowników giętych, ciętych i spawanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium.

3. Usługowe gięcie blach przy zastosowaniu prasy krawędziowej sterowanej w technologii CNC.

4. Usługowe cięcie blach do grubości 13 mm, przy zastosowaniu hydraulicznych nożyc gilotynowych sterowanych numerycznie w technologii CNC.